kolorystyka.pngFirma De Korek od wielu lat zajmuje się realizacją projektów z materiału solid surface. Poprzez nasze doświadczenie i wieloletnią współpracę z producentami mebli biurowych i kuchennych, a także projektantami, architektami i developerami, możemy poszczycić się wieloma dużymi i małymi realizacjami na terenie kraju oraz za jego granicami.

Nasze realizacje obejmowały wykonanie blatów kuchennych, biurowych, łazienkowych, okładzin ściennych, stanowisk odpraw paszportowych, lad recepcyjnych, w takich instytucjach m.in. jak: Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu, PKO BP, lotnisko w Heathrow, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Parlament Europejski w czasie objęcia przez RP prezydencji w UE i wiele innych. Warto zwrócić uwagę, że jesteśmy gwarantem najwyższej jakości wykonywanych przez nas produktów z materiału Solid Surface.

Łącząc wytrzymałość z elegancją i stylem materiał Solid Surface znakomicie nadaje się do innowacyjnych i pomysłowych kreacji architektonicznych. W oparciu o różnorodną kolorystykę, możliwości projektowania i kreowania są praktycznie nieograniczone. Solid Surface stosowany jest zarówno w sektorze prywatnym, komercyjnym oraz publicznym.


realizacje1.png

Realizacje - recepcje

realizacje1.png

Realizacje - łazienki

realizacje1.png

Realizacje - kuchnie